Studio péče o Vaše tělo

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg

Novinky

30.11.-1

 

 

 Od 6.6.2022 ve svém studiu omezuji nabídku služeb.

Zaměruji se na :

pedikúru 

manikúru,p-shine 

lakování 

parafínové zábaly na ruce 

relaxační masáž chodidel  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

Péči o zdravý životní způsob života se zabývám již od roku 1997. Prvotním impulsem byla má osobní potřeba změnit svůj vlastní životní styl. Začala jsem, jako již mnoho z vás, pravidelnou návštěvou organizovaného cvičení pod vedením instruktorky. Prvním významným krokem bylo absolvování kurzu pro začínající cvičitelky fitness v roce 2002. Na tento úvodní kurz navázaly další odborné kurzy. Soustavným vzděláváním jsem získala mnoho nových podnětů pro své lekce cvičení a kurzy speciálních cvičení (pilates, chi-toning). Od cvičení byl již jen krůček k rozšíření mých služeb o poskytování výživového poradenství, sestavování jídelníčků lidem na míru.

Mou další oblastí zájmu je poskytování služeb v oblasti pedikúry a manikúry. Tyto služby nabízím od roku 2004, od roku 2007 ve studiu ve vlastních prostorech, díky čemuž nabízím svým klientkám kvalitní služby v příjemném prostředí za velmi příznivé ceny.

Díky studiu ve vlastních prostorech jsem od roku 2009 rozšířila nabídku o poskytování přístrojových lymfatických masáží.

Poslední novinkou v mých službách je v současnosti velmi žádaná neinvazivní liposukce pomocí ultrazvuku. Díky špičkovému přístroji poskytuji tuto službu rozšířenou o současné působení radiofrekvence. Klient při této kůře získává kůry tři. Za cenu jedné kůry je provedeno ošetření ultrazvukem současně s radiofrekvencí, doplněné přístrojovou lymfatickou masáží, to vše s vyšším efektem celého zákroku. Díky tomuto modernímu špičkovému přístroji nabízím také velice efektivní lifting obličeje a odstranění celulitidy.

Výhodou mého studia je osobní přístup ke každému klientovi a možnost pojmout danou problematiku životního stylu komplexně. O mé správné cestě za zdravým životním stylem svědčí řada dlouholetých spokojených klientů.

S každým, kdo se rozhodne změnit svůj životní styl k lepšímu, se ráda setkám ve svém studiu.

Níže jsou zobrazeny certifikáty, které jsem za celou dobu působení získala: