Studio péče o Vaše tělo

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg

Novinky

30.11.-1

 

 

 Od 6.6.2022 ve svém studiu omezuji nabídku služeb.

Zaměruji se na :

pedikúru 

manikúru,p-shine 

lakování 

parafínové zábaly na ruce 

relaxační masáž chodidel  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Péče o ruce

Manikúra

Hezké ruce a nehty jsou vizitkou každé ženy i muže jakéhokoliv věku a společenského postavení. Manikúra – to je především péče o nehtovou ploténku s použitím přípravků pro výživu a ochranu nehtů a jejich úprava.

                                                 Manikúra                                                 150,-kč

                                                 Lakování 1 odstín                                    40,-kč

                                                 Lakování 2 odstíny                                  60,-kč                                                                      

Japonská manikúra p-shine

P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.

P-shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, p-shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.

                                                 P-shine manikúra                                 220,-kč

Parafínový zábal na ruce

je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Má zdravotní i estetické účinky.

Pod vrstvou parafínového zábalu dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Parafínová vrstva zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Výsledkem je tzv. minisauna, při které může kůže účinněji absorbovat krémy udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu. Úspěch je viditelný již při prvním použití. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Je vhodné kombinovat parafínový zábal rukou s ošetřením těla. Výborně se doplňuje při ošetření Vacupressem, lymfatické masáži,pedikúře. 

                                             Doba působení parafínu se doporučuje 20-30  minut.

                                             Parafínový zábal samostatně                               120,-kč

                                             Parafínový zábal aplikovaný u pedikúry               80,-kč